Job Cruise Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

job incepator

2 participanți

In jos

job incepator Empty job incepator

Mesaj  vlad89 Mar Ian 24, 2012 9:12 am

buna ziua am 22 de ani si mi-as dori foarte mult sa lucrez pe un vas de croaziera,si as vrea sa incep de jos.momentan lucrez in mapn,asadar nu am nici un fel de experienta in acest domeniu!as vrea sa stiu daca am sansa sa gasesc ceva care sa nu trebuiasca experienta,si daca as avea sanse sa prind vreun post!ast raspunsul dumneavoasta!Stima!

vlad89

Mesaje : 1
Data de înscriere : 24/01/2012

Sus In jos

job incepator Empty Re: job incepator

Mesaj  Admin Mier Feb 01, 2012 1:18 am

Corporatia Royal Caribbean ofera o sansa extraordinara de reconversie profesionala, sansa de a activa intr-o companie multinationala de top in domeniul serviciilor Hoteliere 5*+.
Aplicantii fara experienta pot opta pentru un post de intrare, avand garantia unui loc de munca stabil, mai ales in aceasta perioada grea din punct de vedere economic si social. Deasemenea,se garanteaza sanse reale de promovare profesionala, si un venit financiar sigur. Valoarea castigului depinde de pozitia ocupata, de nivelul profesional, de capacitatea fiecaruia de a-si demonstra calitatile pentru furnizarea de servicii specializate.
Conditii de angajare: fete/baieti, varsta 21-30 de ani; nivel de comunicare fluent in limba Engleza si cunoasterea unei alte limbi de circulatie (Italiana, Franceza, Germana, Spaniola)la nivel bun de comunicare; capacitatea de a intelege si a accepta regulile de baza in domeniul ospitalitatii, deschidere catre comunicare, adaptabilitate, flexibilitate, interes pentru performanta.
Avantaje: Costuri 0 (zero) pentru pre-selectie, recomandarea pentru interviul final si programul de reconversie profesionala. Costuri minime pentru assistenta in vederea imbarcarilor. Economisirea venitului, cheltuielile de masa, cazare, si asigurari medicale sunt acoperite de angajator. Conform legislatiei internationale a muncii, persoanele care isi desfasoara activitatea pe mare nu platesc impozite sau taxe pentru veniturile realizate.
Interviul de preselectie poate fi organizat prin intermediul Skype. Va recomandam sa aveti microfon si camera web functionale. Adresa noastra de Skype este: jcsrecruitingonline
Pentru aplicantii rezidenti in Bucuresti ,sau in zonele adiacente, interviul de pre-selectie are loc la sediul agentiei:
Bucuresti, sector 4, Calea Vacaresti, 252-254, etaj 2, biroul 5 (reper -statia de metrou Timpuri Noi, Piata Timpuri Noi). Pentru detalii asupra locatiei, va rugam sa ne contactati la numarul:0314326906, sau accesati: http://www.jobcruise.ro/contact.html
In situatia in care luati in considerare oferta agentiei noastre,va rugam sa ne confirmati interesul pentru sustinerea pre-interviului , completand aplicatia online AICI : http://www.jobcruiseship.com/ru/cv/?ro=1

Admin
Admin

Mesaje : 13
Data de înscriere : 09/10/2010

https://jobcruise.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum