Job Cruise Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Job Cruise

3 participanți

In jos

Job Cruise Empty Job Cruise

Mesaj  alex123 Sam Oct 09, 2010 12:41 pm

Am colaborat excelent cu aceasta agentie. M-au ajutat cu toate formalitatile care trebuie indeplinite si am reusit sa obtin un contract foarte bun, pe 8 luni, pe un vas de croaziera de lux. Niste adevarati profesionisti, numai cuvinte de lauda pentru ei.

alex123

Mesaje : 1
Data de înscriere : 09/10/2010

Sus In jos

Job Cruise Empty Interviu februarie 2011

Mesaj  mihai Vin Noi 26, 2010 9:35 am

Eu am trecut interviul in vara cu Job Selection si acum am aflat ca ei nu mai lucreaza cu Royal. Am fost sunat de noua agentie, Job Cruise, care a inlocuit Job Selection. M-au intrebat daca sunt disponibil in continuare pt. imbarcare, le-am spus ca da si m-au anuntat ca urmeaza sa primesc o oferta de imbacare curand. Astept actiunea lor.

mihai

Mesaje : 1
Data de înscriere : 26/11/2010

Sus In jos

Job Cruise Empty Raspuns

Mesaj  Admin Vin Noi 26, 2010 9:52 am

Buna ziua Mihai. Toti candidatii din listele de asteptare sun contactati penru a confirma disponibilitatea de imbarcare in urmatoarea perioada. Suntem interesati sa obtinem locuri de munca cat mai curand posibil pt. cei interesati.

mihai a scris:Eu am trecut interviul in vara cu Job Selection si acum am aflat ca ei nu mai lucreaza cu Royal. Am fost sunat de noua agentie, Job Cruise, care a inlocuit Job Selection. M-au intrebat daca sunt disponibil in continuare pt. imbarcare, le-am spus ca da si m-au anuntat ca urmeaza sa primesc o oferta de imbacare curand. Astept actiunea lor.

Admin
Admin

Mesaje : 13
Data de înscriere : 09/10/2010

https://jobcruise.forumgratuit.ro

Sus In jos

Job Cruise Empty Re: Job Cruise

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum