Job Cruise Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Pot aplica???

2 participanți

In jos

Pot aplica??? Empty Pot aplica???

Mesaj  andreealiana22 Joi Ian 24, 2013 1:14 am

Buna ziua. Am 27 de ani si am experienta ca ospatar ,profesand in Romania si Italia. Am lucrat in acest domeniu fara o diploma de calificare. In prezent urmez cursurile de calificare ca barman si ospatar si diplomele le voi obtine in luna martie. Vorbesc limbile engleza si italiana la nivel avansat. As vrea sa imi comunicati daca pot aplica pentru un job de ospatar in compania dumneavoastra. Va multumesc!!!!

andreealiana22

Mesaje : 1
Data de înscriere : 24/01/2013

Sus In jos

Pot aplica??? Empty Re: Pot aplica???

Mesaj  sailorpopeye Vin Mar 15, 2013 6:48 am

andreealiana22 a scris:Buna ziua. Am 27 de ani si am experienta ca ospatar ,profesand in Romania si Italia. Am lucrat in acest domeniu fara o diploma de calificare. In prezent urmez cursurile de calificare ca barman si ospatar si diplomele le voi obtine in luna martie. Vorbesc limbile engleza si italiana la nivel avansat. As vrea sa imi comunicati daca pot aplica pentru un job de ospatar in compania dumneavoastra. Va multumesc!!!!

Esti tare, mai ales daca aiu experienta. Fa-ti un cv beton si aplica asap. Ai putea ajunge pe un vas din Mediterana cu plecare din Civitavecchia, Venetia sau Barcelona. Daca ajungi pe vas , foarte probabil Vei incepe ca Assistant Waiter, dupa care daca Waiterul, sau/si Head Waiterul vad ca te descurci (inveti repede, cunosti meniul, te comporti exemplar, zambesti de ti se vad tot dintii, nu dai din gura etc) poti fi avansat ca Waiter. Deci nu mai pierde timpul! Aplica.

sailorpopeye

Mesaje : 3
Data de înscriere : 15/03/2013

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum